Новини

Кава з експертами: як і навіщо Україні реформувати календар державних свят?

Група «Політика національної пам’яті» Реанімаційного пакету реформ та Центр досліджень визвольного руху запрошують медіа на ранкову прес-каву, щоб поговорити про реформу державного святкового календаря.

Розмова відбудеться 24 листопада з 9:00 до 10:30 в офісі Реанімаційного пакету реформ (м. Київ, вул. Ольгинська, 6А, другий поверх). читати повністю »

В’ятрович у Києві презентує книгу нарисів про минулі сто років України

«(Не)історичні миті» —  несподіваний художньо-документальний проект про ХХ століття Володимира В’ятровича та видавництва «КСД». читати повністю »

Українські експерти розповіли в Грузії про те, як в Україні відкривають архіви КҐБ

Представники Центру досліджень визвольного руху та Українського інституту національної пам'яті 27-28 жовтня розповідали грузинським колегам про те, як зробити архіви КҐБ відкритими та яке значення це має для суспільства. читати повністю »

Презентація Shadow Report «Реформа у сфері політики пам’яті: проміжні підсумки виконання “декомунізаційних законів”»

1 листопада 2017 року відбулася презентація тіньового (тобто, громадського) звіту (Shadow Report) «Реформа у сфері політики пам'яті: проміжні підсумки виконання "декомунізаційних законів"»яка пройшла в межах круглого столу на тему «Законодавство про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні: стан виконання». читати повністю »