Під час свого візиту до Львова депутат Європарламенту від Польщі Павел Коваль фактично засудив частину резолюції, де єврочиновники висловлюють подив з приводу присвоєння звання Героя України Степану Бандері.
«Часто Європарламент втручається до питань, у яких не має компетенції. Тому й резолюції в таких царинах не мають великої ваги. Хоч після ухвали окремі пункти витинати з резолюцій не прийнято, але я противник того, щоб Європарламент у резолюціях давав оцінку історичним постатям», — цитує слова Павела Коваля Західна інформаційна корпорація.
«Відповідаючи на питання, чи вважаю, що Янукович повинен скасувати укази Ющенка, я чітко заявляю: «То справа України». Не люблю, коли унійні інституції втручаються до справ не своєї компетенції», — додав пан Коваль.
Детальніше з думками депутата Європарламенту можна ознайомитися на http://zik.com.ua/ua/news/2010/03/22/221616
Павел Коваль [Paweł Kowal] народився 1975 року. За освітою історик. Колишній віце-міністр закордонних справ Польщі, держсекретар МЗС Польщі, віце-голова комісії Сейму із закордонних справ. Депутат Європарламенту. Відповідальний за відносини з державами Східної Європи. Голова делегації комісії Європарламенту зі співпраці «ЄС-Україна». Член політичного комітету партії братів Качинських «Право і справедливість». Україна відзначила роботу євро депутата Павла Коваля орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Прес-центр ЦДВР,
history@cdvr.org.ua
тел./факс: +38(032) 2994515,
+38-063-6286869