Презентація книжки Ігоря Дерев’яного «Сила волі. Євген Коновалець» (Київ)

22
травня
Організатор: 
"Є", ЦДВР
Час: 
18:30

Книгарня «Є» спільно Центром досліджень визвольного руху запрошують на презентацію книжки Ігоря Дерев’яного «Сила волі. Євген Коновалець», що відбудеться 21 травня.

Початок – о 18:30.

«Сила волі. Євген Коновалець» — історія людини, яка створила найуспішніший український політичний проект минулого століття — Організацію українських націоналістів, поєднавши енергію двох поколінь — досвідчених вояків доби Української Народної Республіки та молодь генерації Бандери і Шухевича.
Історія фронтового офіцера, творця однієї з найкращих частин української армії у війні за державність 1917—1921 років. Історія військовика, який умів воювати, але чудово опанував політичні методи боротьби. Історія політика, котрий робив усе, щоб об’єднати Схід і Захід. Історія лідера, що після поразки зумів дати нову надію й підняти на нову боротьбу.
Євгену Коновальцю довелося відповісти на виклики, що визначили перебіг української історії. Що це були за рішення? Якими були їхні наслідки? Які дилеми стояли перед ним?
У книзі — документи та свідчення очевидців, власні спогади, унікальні фотографії. Усе, що допоможе зрозуміти силу волі людини, здатної змінити час.

Довідка:
Ігор Дерев’яний — магістр історії, старший науковий співробітник Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», співпрацює з Центром досліджень визвольного руху.
Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.
Упорядник та науковий редактор спогадів Володимира-Ігоря Порендовського «На трасі Тайшет-Лєна (Озьорлаґ у роках хрущовської відлиги 1955—1959)» (2008), співавтор книги «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених» (2007, 2008, 2011). Автор низки наукових та науково-популярних статей та виставок з історії українського визвольного руху XX століття та репресії проти його учасників.
Сфера наукових зацікавлень: репресивна політика окупаційних режимів щодо визвольного руху в 1920—1950-х роках.