Фотовиставка «Війна після війни. Антирадянський збройний рух опору в Литві 1944-1953 рр.» у Львові

11 березня 2006 року в історичному музеї м. Львова (пл. Ринок, 6) відбулося відкриття фотовиставки «Війна після війни. Антирадянський збройний рух опору в Литві 1944-1953 рр.». Організаторами заходу є Центр досліджень визвольного руху (Львів), Центр досліджень геноциду та резистансу Литви, Львівська обласна державна адміністрація, за сприяння Почесного консульства Литви у Львові.

Під час заходу мешканці Львова мали нагоду ознайомитися з історією литовського руху опору та особливостями його дослідження.

Презентацію відкрили директор Центру досліджень геноциду і резистансу Литви Далія Куодіте і директор Центру досліджень визвольного руху Володимир В'ятрович. В рамках відкриття фотовиставки відбулося підписання договору між Центром досліджень визвольного руху та Центром досліджень геноциду і резистансу про українсько-литовську співпрацю у дослідженні визвольних рухів. Договором передбачено обмін інформацією, проведення спільних наукових конференцій, підготовка публікацій. Наступним найближчим заходом в рамках співпраці передбачено проведення конференції дослідників антирадянських рухів опору з Литви, Латвії, Естонії та України, яка відбудеться в квітні у Вільнюсі.

Додано 29.03.2011